industrial steel & volcano oak

Rupjas faktūras melnais nažfinieris (špons) ar dedzinātas koksnes efektu savienojumā ar īpašu laku, kas imitē metāla virsmu, ļauj izveidot brutālu un vienlaicīgi izsmalcinātu Jūsu virtuves interjeru.

AV 5090 Silver-grey metallic

Häcker Küchen dizaineru jaunais izstrādājums ar nosaukumu Climber Aufsatz (tor nis) padarīs virtuves telpu vēl funkcionālāku un elegantāku.

Gaisma

MOVE

Uzglabāšanas sistēma MOVE ļauj uzturēt virtuvi ideālā stāvoklī.

200 MILLION YEARS-OLD

Modelis AV 7030 GL ir mūsdienīgā ekostila iemiesojums. Šajā premium klases virtuvē uzmanības centrā ir cēlais Indijas slāneklis, kura vecums ir 200 miljoni gadu, kurš pārsteidz iztēli ar savu struktūras dziļumu un pustoņiem. Fasādes ir divās krāsu variācijās – Black Star un Gold Green.

5020 Lava grey

Virtuves iekārta mūsdienīgā stilā. Funkcionālais centrs ietver sevī: leti, izlietni un plīts virsmu. Modelis ar rāmja platumu 10 mm. Apdares krāsa – Lavagrey (pelēka) un bordo. 2014. gada jaunums. Tika prezentēta aprīļa izstādē Eurocucina, kas ir daļa no i Saloni Milano Milānas pilsētā (Itālija).

Linero MosaiQ

Reilingi LINERO MOSAIQ – universāls un elastīgs risinājums, kas pielāgojas jebkuram lietotājam.

Pocket Doors

Pārvērst virtuvi par viesistabu un noslēpt aiz fasādēm iebūvējamo tehniku un darba virsmu, tagad ir iespējams bez piepūles....

ON STAGE HÄCKER HITS 2016

ON STAGE HӒCKER HITS 2015 – ar šādu devīzi no 19. Līdz 25. Septembrim Rödinghausen, Vācijā notika rūpnīcas Häcker mājas izstāde, kura prezentēja virtuves modes jaunākās inovācijas un tendences. Gaisma, skaņa un emocijas kļuva par galveno vadmotīvu, kas apvienoja šo notikumu.

AV 6021 Eiche Platin

Virtuve mūsdienīgā stilā. Fasādes apdarē izmantota vertikāli frēzēta finierplāksne.

CLIMBER

Firmas Häcker Küchen izstrādātais sienas skapis ar nosaukumu Climber, var tikt izmantots ne tikai kā virtuves mēbele. Pateicoties pilnīgi jaunam elegantam dizainam, tas iederēsies gan ēdamistabā, gan dzīvojamā istabā.

 

Jūsu interjeram

Vairāk nekā 50 vadošo itāļu mēbeļu zīmoli.
Visizdevīgākie piedāvājumi.
Mēbeļu jaunumi.

Mēs piedāvājam

Palīdzību gaismekļu, lustru, apgaismes tehnikas izvēlē.

Mēs izvēlēsimies jums

Optimālu sadzīves tehnikas komplektu no labākajiem ražotājiem
Miele, liebherr, gaggenau, siemens, bosch, boraelica