Pareiza tvaiku nosūcēja izvēle.

Virtuve — tā ir ne tikai vieta, kur tiek gatavots ēdiens. Virtuve – tā ir vieta, kur vienuviet pulcējas visa ģimene, lai ieturētu maltīti, pabūtu kopā, aprunātos un vienkārši atpūstos no ikdienas rūpēm. Tāpēc ir vērts parūpēties par to, lai nekādas nepatīkamas smakas, ko radījis piededzis ēdiens, neizbojātu mājīgo un silto gaisotni. Un tas nozīmē, ka šim nolūkam virtuve jānodrošina ar tvaiku nosūcēju!

Virtuves telpas apjoms nosaka nepieciešamo nosūcēja jaudu. Jaudīgs motors ir klusāks un patērē mazāk enerģijas, jo sniedz vajadzīgo efektivitāti ar mazāku savas darbības ātrumu. Nosūcējs virtuvē nesagādās neērtības tajā gadījumā, ja tas ierauj gaisu un attīra to, nepārsniedzot 55 dB(A) skaņas jaudu. Jaudīgs motors var efektīvi darboties arī pie zemiem un klusākiem ātrumiem.
Nepieciešamā nosūcēja produktivitāte m3/st = Virtuves lielums m2  х Virtuves augstums  m х  10 Gaisa apmaiņas.
Piemēram: 15 m2 lielā virtuvē, kuras augstums ir 3 m, gaisa nosūcēja jauda nedrīkst būt mazāka par 450 m3/st. Veicot aprēķinus: 15m2 x 3m x 10 = 450 m3/st.  Izvēloties nosūcēju, Jums ir jāiepazīstas ar sava izvēlētā produkta ekspluatācijas raksturojumu rādījumu tabulu. Nosūcējs darbosies efektīvi, ja ekspluatācijas rādītāju tabulā norādīto ātrumu kolonā Jūs atradīsiet nosūcēja produktivitātes rādītāju, kas līdzināsies vai pat pārsniegs Jūsu iegūto aprēķinu rezultātu.