Virtuve – visiecienītākā vieta Jūsu mājoklī

Virtuve – tā ir tāda vieta mājās, kur visa ģimene mīl sanākt kopā pie aromātiskas tējas vai kafijas tases, apspriest savas problēmas vai vienkārši atpūsties. Tā ir vieta, kur saimniece var palepoties ar savu kulināres talantu, bet draugi un viesi to pienācīgi novērtēt. Tāpēc, izvēloties šīs telpas interjeru, ir jāņem vērā visu ģimenes locekļu ieradumi un tradīcijas.

Mēs ar lielāko prieku Jums piedāvājam vācu dizainera HACKER virtuves. Tās ir visjaunākās tehnoloģijas, stilīgs dizains un drosmīgi risinājumi. Mēs Jums palīdzēsim mēbeļu izvēlē, kā arī izveidot Jūsu telpas individuālu dizaina projektu.

Noformējot virtuves, uzmanība ir jāvelta ikvienam aspektam. Lieliskas virtuves pēc pasūtījuma – tas ir būtiskākais mājīguma radītājs. Ir jāatrisina ļoti daudz jautājumu, kuri palīdzēs savas sapņu telpas noformējuma veidošanā. Tai piemīt savas īpatnības, kuras jāņem vērā, iekārtojot virtuves interjeru. Galvenais, nepiemirstiet, ka tā ir vieta, kur gatavo ēdienu. Bez tam, šeit arī uzņem viesus un pavada daudz laika. Tāpēc virtuves interjeram ir jābūt komfortablam un noteikti aprīkotam ar mūsdienīgu tehniku.

Izvēloties virtuves mēbeles, nāksies tērēt zināmus pūliņus un laiku. Uzmanīgi izpēties asortimentu un pārdomājiet, kādu virtuvi Jūs vēlaties. Varbūt Jums vairāk patiktu klasika vai, tieši pretēji, esat moderno stilu piekritējs. Iespējams, ka Jūs virtuves iekārtojumu vēlētos veidot „kantrī” stilā, saulainu un mājīgu. Daudzi izvēlas iebūvējamās virtuves, kas ir veiksmīgs variants telpu platības ieekonomēšanai.

Izvēloties virtuvi, saimniece, protams, savu uzmanību pievērš stilam, taču nevajadzētu piemirst par telpas funkcionālumu. Dažkārt veikalos piedāvātie varianti nav piemēroti savu izmēru ziņā. Tādā gadījumā ir jāizvēlas virtuve pēc pasūtījuma. Šādu mēbeļu moduļi tiks adaptēti tieši Jūsu telpas formai un izmēriem.

Stilīgas virtuves – tas šodien nav retums. Šajā variantu daudzveidībā savu modeli spēj sameklēt gan eksotikas cienītāji, gan arī klasikas piekritēji. Aplūkojat dažādas virtuves, ir jāatceras par vairākiem vispārīgiem nosacījumiem. Un obligāts nosacījums, - visiem virtuves elementiem un detaļām ir jābūt savstarpēji harmoniskām. Orientējieties uz vienu pamattoni. Nav obligāti jāizmanto tikai viens šāds tonis, var pievienot arī citus, taču nevajadzētu likt liekā visu krāsu paletes gammu. Piemēram, psihologi iesaka virtuvi veidot maigos toņos – zaļos vai gaiši zilos, kas brīnišķīgi harmonē kopā ar citiem krāsu toņiem, neizraisot apetītes pieaugumu. Bez tam, šādi toņi noskaņo atpūtai un mieram.

Mūsu salonā Jūs varēsiet sameklēt labākos savu kategoriju produktus, ko izstrādājis vācu dizaineris HACKER. Augstā zīmolu kvalitāte Jums garantē augstu pakalpojumu sniegšanas līmeni. Mēs savā darbā izmantojam jaunākos izstrādājumus un oriģinālas projektēšanas programmas, bet mūsu dizaineri stažējas ražotāja fabrikās. Virtuves pēc pasūtījuma, kuras Jūs varēsiet pie mums iegādāties, palīdzēs akcentēt Jūsu mājokļa neatkārtojamo stilu. Virtuve būs neaizvietojama radinieku un draugu tikšanās vieta – tādu komfortu un mājīgumu citas telpas vienkārši nespēs piešķirt Jūsu mājoklim, saimniecei atliks vien likt lietā savu gatavošanas talantu – un popularitāte Jums būs nodrošināta.