Mājīgums sākas ar HACKER virtuvi

Virtuve – tā ir vieta, kurā aizsākas un valda mājīgums, kur tik ļoti mīl uzturēties mājinieki un pat tiek svinēti nelieli svētki. Tāpēc ir sevišķi svarīgi parūpēties par tās funkcionalitāti un ērtībām, nepiemirstot par mūsdienīgajām virtuvju apdares tendencēm.

Ērtības

Virtuves mēbeles no Vācijas pašlaik izpelnās sevišķi lielu popularitāti. Tās ietver plašas iespējas dažādu dizaina risinājumu realizēšanai. Virtuves, kuras ir izgatavotas pēc individuāla projekta, ļauj īstenot dzīvē mūsdienīgo dizaineru drosmīgos risinājumus. Vācu virtuve kļūst par visas kompozīcijas centru, piešķirot noteicošo akcentu dizainera iecerēm. Bez tam, mēbeles no Vācijas būs piemērotas Jums, ja esat elegances, lakonisma, funkcionalitātes un pamatīgu risinājumu piekritējs.

Funkcionalitāte

Noteikti gribētos pieminēt vācu mēbeļu kvalitāti. To izgatavotāji neapstājas pie saviem sasniegumiem – viņi modernizē ražošanu, attīsta to, drosmīgi ievieš inovācijas, līdz ar to padarot mēbeles no Vācijas par pieprasītākajām un iecienītākajām mūsdienu virtuves mēbeļu tirgū. Virtuves mēbeles no Vācijas atšķiras ar unikāliem skapīšu durvju atvēršanas un aizvēršanas mehānismiem, lielisku darba virsmu pagaismojumu, speciāliem skritulīšu elementiem. Šīs virtuves mēbeles ir aprīkotas ar speciālām bērnu drošībai paredzētām slēdzenēm. Virtuves mēbeles no Vācijas – tā ir inženieru radošās iedvesmas un izcilāko tehnoloģisko sasniegumu virsotne.

Ergonomiskums

Mēs savos salonos piedāvājam virtuves mēbeles no Vācijas HACKER, kas atšķiras ar īpašu eleganci un ļauj panākt vajadzīgo rezultātu, plānojot ērtu, ergonomisku virtuvi.

Speciālisti ir spējuši pierādīt, ka pie nepareiza virtuves zonu plānojuma saimniecei ir jānostaigā dienā vairāki lieki kilometri. Vācu virtuves ar savām ērtajām moduļu sistēmām ļauj iekārtot virtuves telpu tā, ka saimniecei nav jāveic neviena lieka kustība. Visi skapīšos savietotie priekšmeti ir viegli sasniedzami un lietojami ērti organizētā virtuves telpā. Pārdomātā sienas paneļu sistēma ļauj šeit savietot televizorus, grāmatu plauktiņus vai pat stikla plauktus ar LED pagaismojumu.

Komforts un praktiskums

Starp citu, atcerēsimies par visiem labi pazīstamo vāciešu praktiskumu – mēbeles no Vācijas nespēj ietekmēt krasas temperatūras, ūdens, asi priekšmeti, tāpēc tās atšķiras ar savu maksimāli ilgo kalpošanas mūžu par prieku saviem saimniekiem. Visi komplektējuma materiāli, darba virsmas, furnitūra atšķiras ar augstu kvalitāti. Vēršoties mūsu salonā, Jūs varat iegādāties virtuves mēbeles HACKER, kuras Jūs apburs ar savu vizuālo pievilcību, dizainu un funkcionalitāti.