Virtuve – ērtākā vieta mājā

Tā vieta mājā, kur mēs pavadām lielāko daļu no mūsu laika ir virtuve. Tieši viņa skaitās mājas pavarda cents un sekmē mājīgas un patīkamas atmosfēras radīšanu. Svarīgi ir ne tikai virtuves esamība, bet arī lai virtuve būtu ar interjeru un vajadzīgām funkcijām. Virtuves mēbeles ir jāsakārto tā, lai būtu ievēroti noteikti noteikumi, un tikai tad var apgalvot, ka virtuves telpa būs ērta, komfortabla un mājīga.

Kompānija MDConcept piedāvā Jūsu uzmanībai likumus, sekojot kuriem, varēs pareizi uzstādīt virtuves mēbeles, tādējādi radīt vajadzīgu komforta līmeni, ka arī brīvas vietas telpā kļūs vairāk.

Virtuves mēbeles iekļauj sevī tādus elementus:

  • galdus un krēslus;
  • sienas un grīdas skapjus;
  • sadalīšanas galdi;

Mēbeles ir galvenās komforta radīšanā, daudzi nezina kā pareizi viņu novietot, lai nepielūžņotu visu telpu.

Jebkāds nekustamais īpašums Rīgā paredz plašas virtuves esamību, bet, lai viņu pareizi aprīkot, ir jāseko mēbeles pārvietošanas pamatprincipiem. Tad ne tikai vienkārša pasēdēšana, bet arī ēdienu pagatavošanas process būs daudz patīkamāks un vieglāks, tāpēc ka virtuvē nenāksies darīt daudz lieku soļu. Tātad, lai pareizi organizēt virtuves telpu, ir kārtīgi jāizvēlas mēbeles izmērus un jāsakārto tie īpašā veidā.

Jebkādas aktivitātes centrs virtuvē ir plīts, ledusskapis un izlietne, kas apvienojas darba trijstūrī. Jo mazāk ir attālums starp virsotnēm, jo vieglāk gatavot, tāpēc ka nevajadzēs darīt daudz lieku kustību.

Darba trijstūra pamatnoteikumi:

  • izlietne nedrīkst būt darba trijstūra centrā. No plīts tai jābūt ne vairāk par diviem metriem, bet no ledusskapja - ne mazāk par divi metriem.
  • galda darba virsma, kas atrodas uz grīdas skapjiem, nedrīkst būt atdalīta, tāpēc nav ieteicams novietot ledusskapi starp skapjiem.
  • attālums starp plīti un ledusskapi jābūt ne mazāk par 0,5 m.
  • Plīts var būt novietota darba trijstūra centrā, bet nosūcējam jāatrodas ne vairāk par 1m virs plīts.
  • Kompānija MDConcept pastāstīja mums, kāpēc nekustamais īpašums Rīgā paredz plašas virtuves. Īstenībā interjera dizaineri izcili zina, ka mēbeles un sadzīvju tehnikas pareizs sakārtojums virtuvē var dot 30 % brīvās vietas un var ietaupīt līdz pat 60% no kustībām virtuvē. Pie tam, mēbeles izvietojuma iespēju virtuvē ir ļoti daudz, tāpēc, sekojot piedāvātajiem likumiem, Jūs vienalga varēsiet palikt orģināls un unikāls.