MDConcept – lieliska virtuves mēbeļu izvēle

Ekskluzīvo mēbeļu salons “MD Concept” Jums plašā izvēlē piedāvā pazīstamā vācu uzņēmuma “HACKER” ražotās virtuves mēbeles. Ikdienas dzīvē, kuras ritms ar katru gadu kļūst straujāks, aizvien mazāk laika atliek ģimenei. Virtuve mūsdienīgā mājoklī – tā ir vieta, kur visi mājinieki sanāk kopā pie pusdienu galda. Un vienīgi pēc pasūtījuma izgatavotas elitāras virtuves mēbeles spēj nodrošināt mājīgumu un komfortu. Oriģināli un mūsdienīgi dizaina risinājumi, virtuves garnitūras individuālie izmēri un nevainojama kvalitāte – mājīguma ķīla.

Mēs – uzņēmums “MD Concept” saviem klientiem piedāvājam plašu pakalpojumu spektru, lai risinātu Jūsu virtuves telpas pārveidošanas iespējas.

Mūsu salona izstāžu zālēs ir aplūkojami spilgti virtuvju modeļi, šie projekti ir demonstrēti Milānas pēdējās izstādēs. Šeit nevainojamā vācu kvalitāte harmoniski pieskaņojas mūsdienu dizainam. Vācu virtuves mēbeles atšķiras ar drosmīgiem inovatīvajiem risinājumiem apvienojumā ar jaunākajām pielietojamajām rūpniecības tehnoloģijām. Virtuves mēbeļu katalogs “MD Concept” piedāvā ekskluzīvas elitāras garnitūras. Jau ilgstošu laiku uzņēmuma “HACKER” virtuves mēbeļu ražošana ir uzskatāma par nevainojama stila un kvalitātes etalonu, līdzās gatavajai produkcijai, uzņēmums izgatavo virtuves pēc pasūtījuma, ņemot vērā individuālās vēlmes un gaumi, kā arī izmērus. Jūs varat pasūtīt virtuves salonā “MD Concept”, iepriekš iepazīstoties ar jaunās virtuvju iekārtu izstādes ekspozīcijas modeļiem.

Ņemot vērā gūto ilggadējo darba pieredzi šajā tirgus segmentā, mēs saviem klientiem virtuves telpas dizaina projektēšanai piedāvājam vienīgi kvalitatīvu apkalpošanu un profesionālu pakalpojumu kompleksu.

Mūsu dizaineri īsteno katram klientam individuālu pakalpojumu komplektu:

  • projektēšana, dizains, autora uzraudzība;
  • virtuves tehnikas izvēle;
  • mēbeļu un aksesuāru izvēle;
  • 3D vizualizācija.

Salonā “MD Concept” piedāvātajām elitārajām mēbelēm piemīt ne tikai nevainojams vizuālais noformējums, bet arī lielisks estētiskums. Jūsu virtuve kopā ar elitāro mēbeļu izgatavošanas uzņēmumu “HACKER” iegūst efektīvu telpas noformējumu. Šo mēbeļu ideālā cenas atbilstība – vēl viena neatkārtojamas uzdrīkstēšanās un izsmalcinātā dizaina sagādātā priekšrocība, šādām mēbelēm kalpojot ilgus gadus un nezaudējot savu sākotnējo spožumu.