“Hacker” virtuves pēc pasūtījuma. Vilinošs piedāvājums

Kāpēc pašlaik daudzi labprāt izmanto tādu uzņēmumu pakalpojumus, kuri izgatavo virtuves pēc pasūtījuma? Pircēji labprātāk izvēlas veikalus un kompānijas, kas neaprobežojas vienīgi ar virtuves garnitūru standarta konfigurācijām. Iespēja izveidot individuālu projektu, kas ideāli pieskaņotos kādai noteiktai telpai, lūk, kas piesaista mūsdienu pircēju.

Tieši šāda iemesla dēļ uzņēmums “MDConcept” sniedz veselu pakalpojumu spektru, kas saistīts ar elitāru virtuves mēbeļu pārdošanu par izdevīgiem nosacījumiem un ļoti plašā asortimentā. Mūsu uzņēmumā bez mēbelēm ir pieejami pasaulē plaši pazīstamu izgatavotāju ražotie virtuves aksesuāri.

“Hacker” vācu kvalitāte

Virtuves dizains ir ļoti svarīgs, lai pareizi izveidotu šo “darba zonu” arī no praktiskā viedokļa. Virtuvei jābūt ne tikai skaistai, bet arī ergonomiskai, pietiekami funkcionālai. Visām šīm prasībām atbilstošas ir vācu uzņēmuma “Hacker” mēbeles, un “MDConcept” realizē šī izgatavotāja virtuves pēc pasūtījuma par īpaši izdevīgiem noteikumiem.

“Hacker” darbojas virtuves mēbeļu ražošanas sfērā jau vairāk kā pusgadsimtu ilgi. Pie tam fabrikas vadība nekad nav žēlojusi līdzekļus ieguldījumam tehnoloģiju attīstībā un jaunu, apbrīnojamu un spilgtu projektu veidošanā. Uzņēmums katru gadu izstrādā un izlaiž ne vienu vien desmitu jaunu modeļu. Šī ražotāja virtuvju dizains vienmēr atšķiras ar savu stingri ieturēto stilu un formu līnijām, kā arī ergonomiskumu, kas ļauj jebkuru ēdiena gatavošanas procesu pārvērst patīkamā laika kavēklī.

Fabrikas izlaistajām mēbelēm raksturīgs triju virzienu dizains:

  • classic – vienmēr modē esošā klasiskā stila cienītājiem;
  • classicART;
  • emotionART.

Pie kam savai gaumei atbilstošas virtuves mēbeles spēj izvēlēties ne tikai klasikas cienītāji, bet arī hi-tech stila piekritēji un pat tie, kuri iecienījuši kantorī stilu.

Realizējot uzņēmuma “Hacker” un citu labi pazīstamu ražotāju virtuves pēc pasūtījuma, mūsu firma “MDConcept” pārdod arī virtuves aksesuārus, pieejamus plašā asortimentā. Mūsu dizaineri ar prieku Jums palīdzēs izveidot maksimāli pievilcīgu un ergonomisku virtuves dizainu, ņemot vērā visas telpas īpatnības.

Tā kā mūsu uzņēmumā ir iespējams pasūtīt mēbeles tieši no ražotāja, mēs realizējam “Hacker” virtuves par visdemokrātiskākajām cenām.