Mēbeles virtuvei pēc pasūtījuma

Mēbeles virtuvei var nopirkt gatavā veidā vai pasūtīt. Veicot individuālu pasūtījumu, var iegūt izstrādājumus, kuros būs ērti izvietota visa virtuves tehnika. Tādas mēbeles pilnībā atbildīs īpašnieka prasībām un telpas dizainam. Dzīvokļu plānojumi ir dažādi, tāpēc būs grūti izvēlēties optimālo variantu no gatavo izstrādājumu klāsta.

Kur pasūtīt mēbeles virtuvei

Daudzas fabrikas pieņem pasūtījumus mēbeļu izgatavošanai, taču tikai kompānija Mdconcept piedāvā vadošo dizaineru izstrādājumus. Vācu ražotāja Hacker mēbeles derēs gan klasiskiem, gan mūsdienīgiem interjeriem. Tās veiksmīgi izcels telpas īpatnības. Daudzi ražojumi aprīkoti ar papildus izgaismojumu. Mēbeļu raksts un telpu dekors var būt noformēts kā – 3d dizains.

Parasti virtuves telpā tiek izvietoti:

  • Mēbeles virtuvei;
  • Virtuves tehnika;;
  • Dažādi aksesuāri un sadzīves priekšmeti.

Var piemeklēt komplektējošās daļas, lai radītu telpā harmoniju.

Mdconcept priekšrocības

Pateicoties kompleksai pieejai virtuves noformēšanā, kompānijai Mdconcept ir daudz priekšrocību. Izvēloties dzīvokļa iekārtai jebkuru priekšmetu, tiek ņemts vērā gan telpu plānojums, gan arī dizains. Kompānija izstrādā virtuves kopējo izskatu.

Visi priekšmeti, kurus izvieto telpās ir unikāli. Analogus atrast veikalos ir ļoti grūti. Mēbeles ir kvalitatīvas, ražošanā izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas. Virtuves iekārtu izgaismošana var darboties vairākus gadus, jo tai ir neatkarīgs barošanas avots.

Dažām telpām jau ir noteiktas stila iezīmes. Tas, piemēram, ir iespējams vecajās mājās. Šādas mājas ir arhitektoniski noformētas, un nav jēgas veikt pārplānojumu. Dažās telpās pārplānojums ir aizliegts, bet dizaina izmaiņas bez šādiem darbiem nav iespējamas.

Labi speciālisti var radīt telpās unikālu dizainu ar pareizu izgaismošanu un dažādu detaļu akcentēšanu. Ar gaismas palīdzību var radīt burvīgu noskaņu, piepildīt telpu ar mājīgumu, un vienlaikus padarīt to stilīgu un mūsdienīgu. Spilgtus virtuves interjerus nav iespējams radīt iegādājoties mēbeles dažādos veikalos. Tam ir vajadzīga kompleksa pieeja un virtuves koncepcijas izstrāde. Tikai tādā veidā var harmoniski noformēt telpu.