Virtuves un biroja mēbeles no Md Concept – labiekārtojiet sapņu virtuvi kopā ar mums!

Nodrošinot plašu preču assortimentu, tādā svarīgā nišā, kā biroja mēbeles, kompānija Md Concept neaizmirst arī par mēbeļu risinājumiem citiem mērķiem. Ambiciozs dizaineris pat parastu virtuvi spēs pārvērst par mākslas darbu, un šeit priekšplānā parādās elegantā un drošā virtuves tehnika un mēbeles no Md Concept. Ir pieejami dažādi mēbeļu komplekti, kā stingrā mūsdienīgā stilā, tā arī maigā veclaicīgā izpildījumā. Ir varianti nelielām ergonomiskām virtuvēm, kā arī milzīgām apvienotām hallēm un viesistabām.

Elegants risinājums Jūsu virtuvei

Tieši tāpat, kā biroja mēbeles, arī preces virtuvei prasa atbilstību komfortam un ergonomijai, un tām jāpriecē pircējus ar savu ārējo izskatu. Md Concept virtuvēm šīs trīs sastāvdaļas ir līdzsvarā – visi elementi iekļaujas telpiskumā, neaizņem lieku vietu, maksimāli atbilst galvenajam mērķim. Katrs mēbeļu komplekts ir šedevrs, kas pilnībā pārveidos virtuvi un pat visu māju.

Atsevišķi tiek piedāvāta specializēta virtuves tehnika, kura atvieglos Jūsu ikdienas rūpes. Vispopulārākā prece šajā kategorijā ir tvaika nosūcēji ar nestandarta izvietošanas veidu. Unikalitāte ir tā, ka tvaika nosūcējs tiek izvietots maksimāli tuvu darba virsmai – tikai blakus, nevis virs tās. Tas ļauj ekonomēt vietu un nodrošināt efektīvāku tvaika un nevēlamo aromātu nosūkšanu. Ventilācijas restes un atvērumi tiek neparasti izvietoti tieši blakus plītij.

Vēlaties padarīt savu virtuvi maksimāli estētisku, vai izveidot vismājīgāko vietu mājā, kur baudīt ēdienu. Tad Jums noteikti jāuzzin, kur pasūtīt virtuves mēbeles. Md Concept virtuves mēbeļu assortimentā Jūs atradīsiet masīvas taisnstūra formas, maigas un apaļīgas augti tehnoloģisko tēmu variācijas, minimālisma risinājumus ar maksimāli brīvo telpu u.c.

Pēc savas paša gribas, Jūs varat pārvērst virtuvi par 21 gadsimta iemiesojumu, vai arī atgriezties pie klasiskā ārpilsētas mājīguma, iemiesojot vasarnīcas terasi savā dzīvoklī. Daudzi risinājumi ļauj kombinēt klasiskos un mūsdienu materiālus, lai radītu savu unikālu atmosfēru.