Virtuves pēc pasūtījuma – lielām un mazām telpām

Ko Jūs saprotat ar vārdiem – harmoniska virtuve? Diezin vai tas ir sadzīves tehnikas minimums, kā arī galds un četri krēsli, lai šeit varētu paēst. Drīzāk, tā ir pilnvērtīga dzīvojamo telpu daļa, kur katrs ģimenes loceklis jūtas komforta

Drīzāk, tā ir pilnvērtīga dzīvojamo telpu daļa, kur katrs ģimenes loceklis jūtas komfortabli. Prakse rāda: virtuves pēc pasūtījuma spēj pārvērst pat vismazāko un nemājīgo telpu. Bet ar radošu izdomu izvietotās mēbeles no Vācijas padarīs virtuvi elegantu.

Virtuves pēc pasūtījuma: kas jāielāgo?

Kā jau tika runāts, virtuves mēbeles nav tikai galds un krēsli. Lai kādas būtu mēbeļu konstrukcijas – stūra, saliņu, taisnstūra – nepieciešams paredzēt skapjus: trauku izvietošanai, galda virsmas: gatavošanai un daudz ko citu.

Izgatavojot virtuves pēc pasūtījuma, jāpievērš uzmanība materiālam. Neskatoties uz to, ka modē atkal nāk mēbeles no stikla un metāla, īpašu harmoniju un mājīgumu virtuvei spēj dot tikai koka mēbeles no Vācijas un citām valstīm. Atcerieties, galda virsmas no marmora nekad neiziet no modes: tās noteikti pārvērtīs Jūsu „mājas pārtikas kombināta” ārējo veidolu.

Iebūvējamās virtuves ar skapīšiem – brīnišķīgs risinājums tiem, kam jāiekārto nelielas virtuves. Skapji, kuri ir šādas virtuves konstrukcijā vizuāli atbrīvos telpu un izvietos visus traukus.

Iebūvējamās virtuves: eksperimentējiet

MD Concept dizaineri aicina savus klientus atiet no tradicionālā dizaina, stila un krāsām, un atdot savu izvēli oriģinālam dizainam un kontrastējošām krāsām. Apdarei izmantojiet tādus zīmējumus, lai radītu absolūti savādākas, nekā jebkurš cits komplekts, mēbeles.

Virtuves mēbeļu izvēle šodien – tas nav sarežģīti, bet gan interesanti un viegli. Pateicoties kompānijas MD Concept darbam, Jums radusies brīnišķīga iespēja uzmanīgi izpētīt oriģinālas virtuves mēbeļu kolekcijas, izvēloties gan kantri stilu, gan lauku mājas izskatu, vai arī mūsdienīgu vai ultra-mūsdienīgu stilu.

Izvēloties MD Concept, Jūs varat:

  • Izvēlēties moduļu vai iebūvējamas virtuves;
  • Izgatavot virtuves pēc pasūtījuma;
  • Iegādāties mēbeles no Vācijas vai Itālijas.

Bez tam, mēs piedāvājam daudz citu virtuves mēbeļu komplektus, tātad Jūs noteikti kaut ko atradīsiet un izvēlēsieties sev mēbeles, kuras Jūs apburs.