Flying bridge – bīdāma virtuves sala

Kā apvienot gatavošanas zonu ar bāra leti? Virtuves interjera dizaina izstrāde – ļoti nozīmīgs posms, kurā katrai detaļai ir jābūt pārdomātai un funkcionālai.

Pēdējās mūslaiku tendences liecina par ēdiena gatavošanas un maltītes ieturēšanas zonu aizvien biežāku apvienošanu kopā ar viesistabas telpu, kurai arī tiek piedēvēta ļoti svarīga funkcija.

Arī šajā virzienā elitāro virtuvju izgatavotājs HACKER  piedāvā savu eleganto risinājumu - Flying Bridge. Piedāvātajā risinājumā izlietne atvērtā veidā un plīts virsma var tikt izmantotas atbilstoši savām funkcijām, bet bāra lete var tikt izvirzīta istabā, piemēram, brokastošanai. Aizvērtā veidā tas pārvērš virtuvi par dzīvojamās telpas zonu ar pilnībā noslēptu izlietni un plīts virsmu, atbrīvojot telpu viesiem.

Pateicoties speciālam slīdošajam mehānismam, granīta darba virsma slīd vienmērīgi, it kā lidojot virs mēbelēm. Maisītājs iegremdējas izlietnē, pārējās sadzīves iekārtas var būs iebūvētas kolonu sistēmās ar bīdāmajām durvīm. Rezultātā virtuve transformējas pieņemšanas zonā ar izsmalcinātu vizuālo noformējumu.