Modernas un stilīgas mēbeles un aksesuāri no holandes fabrikas EICHHOLTZ

Kompānija tika dibināta 15 gadus atpakaļ, kad tās dibinātājam Teo Eiholtsam , bakalejas veikalu īpašnieka dēlam, nebija pat 30 gadu. Varbūt arī tāpēc visas kompānijas kolekcijas, neatkarībā no piesaistes kādam no stiliem, ir pārpildītas ar smalku modes un mūsdienības sajūtu.

Šī kompānija aktīvi meklē iedvesmu dažādos avotos visā pasaulē – muzejos, antikvariāta salonos un izsolēs. Kompānijas dibinātājs centās palīdzēt sajust šo iedvesmu caur atšķirīgiem mēbeles priekšmetiem, dažādu valstu kultūru un atmosfēru, kas viņu iedvesmoja.

No sākuma zem šīs markas tika importēti interjera priekšmeti un mēbeles no Indonēzijas, mazliet vēlāk – no Indijas, Taizemes, Ķīnas un citām valstīm. Bet kad pie darba tika piesaistīti profesionāli meistari, kas strādāja ar naturāliem materiāliem, unikāla atmosfēra tālās valstīs saka piepildīties uz praktikas Nīderlandes ietvaros. Un pateicoties meistarībai, dažādu iespaidu un ideju savienojumam, kompānijai izdevās savās kolekcijās izveidot savu unikālu pasauli. Tieši citu valstu citu tradicionālas kvalitātes, kurās prot apstrādāt koku, atliet varu, aust niedru un pūst stiklu, kļuva par pamatu apbrīnojamās mēbeles izstrādāšanai.

Neskatoties uz ražošanas pārvietošanu aiz Eiropas robežām, mantas, kas tika izlaistas zem brenda Eichholtz, atšķir patiess Eiropas šiks un stils. Fabrikas kolekcijas ir ļoti populāras un ir plaši piedāvātas Eiropā, Amerikā , Kanādā, Āzijā un Tuvos Austrumos.

Mēbeles un aksesuāri no Holandes EICHHOLTZ var būt izmantoti ne tikai mājas un dzīvokļa labiekārtošanai un dekorācijai, bet arī neatkartojamā viesu nama, restorāna, viesnīcas vai studijas interjera izveidei.

Fotogrāfijas var apskatīt mūsu mājaslapā Facebook.