Raksti

 • Iebūvējamās virtuves jebkurai gaumei

  Katrā mājā vai dzīvoklī vienmēr būs tāda vieta, precīzāk, telpa, kā virtuve. Tā ir katras mājas mātes, sievietes „karaļvalsts”. Viņa tajā pavada lielāko dienas daļu, ja nav kāda cita blakus nodarbošanās. Tāpēc katra ģimene cenšas, lai virtuves interjers būtu izveidots un noformēts nevainojami. Nereti šādam mērķim parasti lūdz dizainera padomu, kurš, ņemot vērā virtuves telpas izmērus, katras ģimenes ierastās vajadzības un maksātspēju, izvēlēsies telpas plānojuma optimālāko variantu.
 • Virtuves pēc pasūtījuma – lielām un mazām telpām

  Ko Jūs saprotat ar vārdiem – harmoniska virtuve? Diezin vai tas ir sadzīves tehnikas minimums, kā arī galds un četri krēsli, lai šeit varētu paēst. Drīzāk, tā ir pilnvērtīga dzīvojamo telpu daļa, kur katrs ģimenes loceklis jūtas komforta
 • Biroja mēbeles: naudas ekonomija, iekārtojot darba telpu

  Protams, jebkuru mēbeļu iegāde, vai tās būtu iebūvējamās virtuves vai galdi biroju kabinetiem, saistīta ar izdevumiem. Tomēr maz ir to, kas zina, ka tieši pašlaik daudziem biznesmeņiem un parastajiem pircējiem radusies vienreizēja iespēja ieekonomēt ne mazumu līdzekļu uz mēbeļu iegādes rēķina. Vēlaties par to uzzināt ko vairāk? Vērsiet savu pircēja skatienu uz “Mdconcept”, kura asortimentā tiek piedāvātas biroju mēbeles par samērīgām cenām, kā arī interjera priekšmeti dzīvojamajām telpām.
 • Mēbeles virtuvei: kas jāņem vērā izvēloties mēbeles

  MD Concept – kompānija, kas jau ilgstoši strādā mēbeļu pakalpojumu tirgus sektorā un piedāvā saviem klientiem augsti kvalitatīvus, oriģinālus interjera priekšmetus par pieņemamām cenām. Mēs pastāvīgi paplašinām piedāvājumu assortimentu un varam piedāvāt ekskluzīvas mēbeles virtuvei. Sadarbojoties ar mums, Jūs varēsiet beidzot saņemt atbildi uz jautājumu: „Kur pasūtīt virtuves mēbeles?”

 • Virtuves pēc pasūtījuma: svarīgi aspekti, kurus jāievēro izvēloties

  Kādas Jūsu prāt ir Lux virtuves? Atkarībā no tā, kāda būs atbilde, tik arī veiksmīga būs virtuves mēbeļu izvēle Jūsu mājai. Neskatoties uz to, vai Jūs iegādājaties gatavas mēbeles vai gribat virtuves pēc pasūtījuma, ir daži momenti, kas jāievēro izvēloties kompāniju.